Sevgiliye Resimli Yılbaşı Mesajları ve Sözleri

Sevgiliye Resimli Yılbaşı Mesajları ve Sözleri 14 Resim Mevcut 314 Kez Görüntülendi

Sevdiğimiz insanla birlikte aşk dolu bir yılı daha dolu dolu yaşadık. Geçtiğimiz yılda en güzel duygularla, aşkın en somut haliyle birlikte geçirdiğimiz zaman öyle anlamlı öyle duygularla doluydu ki belki de, yaşadıklarımızı içimize sığdıramadık. Sevmelere doğamadığınız bu güzel insanların yeni yılını kutlamak için sizlere birbirbinden güzel sevgiliye yılbaşı mesajları ve sözleri hazırladık. En etkileyici sevgiliye resimli yılbaşı mesajlarımızın içerisinden kısa veya uzun olanları seçerek yılbaşı kutlamasını yapabilirsiniz. Unutmayalım ki sevmek ve sevilmek yaşadığımız bu hayatta en güzel duygulardan biridir. Yeni yılda güzel anılar biriktirmediğiniz dileğiyle.

Paylaş (0)

Bana aşkın tanımını sorsalar seni gösteririm, mutluluğu anlat deseler onlara senin sesini dinletirim. Beni en güzel yerlere götürseler Sevgilim Nerde derim. Birlikte daha nice yıllarda, aynı aşkla, aynı tutkuyla sarmaş dolayı olmayı dilerim. Benim canım sevgilim.

Paylaş (0)

Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep seninle olsun. İyi veya kötü her gününde bana da ayırdığın bir yerin olsun. İyi ki varsın bir tanem.

Paylaş (0)

Yeni yılda hiç bir zaman ümitsiz kalmaman ve aklında belirlen hangi hayalin var en güzel şekilde kavuşman dileğiyle. İyi ki benim sevgilimsin.

Paylaş (0)

Yeni bir yıl daha gelmiş kapımızı çalarken ben yine sana sarılı halde, yine senin yanında olmak istiyorum. Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş, ben bu yılı da aşkının sıcaklığıyla girmek istiyorum. Seni çok seviyorum.

Paylaş (0)

Yeni yıl geldiğinde hayatı sıkı sıkı tutabilmek, sevgiyi bir nebze olsun kaçırmamak, asla "keşke" dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez. Çünkü biz artık ikimiz, biriz. Biz olduğumuz sürece de her şeyin üstesinden geliriz. Mutlu Yıllar Sevgilim

Paylaş (0)

Ben biliyorum ki yeni yılda da yine seninle olduğum sürece hep renkli ve gülümseten anılar biriktireceğim. Biliyorum, senin ömrümün sonuna dek aynı aşkla seveceğim. İyi seneler sevgilim

Paylaş (0)

Hayatıma yeniden hoş geldin aşkım… Seninle geçirdiğimiz ilk yılbaşında yanımda oluşun hala aklımda. Sen benim en güzel dünyam, sen benim her şeyimsin. Geleceğe dair en şahane umudum, en büyük mutluluğumsun. Kalplerimiz hep bir, yolumuz aşkla dolu olsun. Seni çok seviyorum, Mutlu seneler olsun.

Paylaş (0)

Aynı heyecanla, aynı aşkla gözlerime bakacağına söz veriyor musun? Bu yıl da bizim yılımız olsun emi. Yeni yıl sana da bana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Paylaş (0)

Bembeyaz yağan pamuk gibi kar, ne yaşanırsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yepyeni bir başlangıç. Daha umutlu yarınlar sunar bize ve daha uzun gülümsemeler. Bütün hayallerimde sen varsın, mutlu yıllar aşkım

Paylaş (0)

Sen yanımda yoksan her şey anlamsızlaşır, saçların değmiyorsa yüzüme bütün dünyam kararır. Sen gülmüyorsan benimle, gözlerimdeki yaşlar haklıdır… Yeni yılda bizi yine bir arada tutan şey aramızdaki büyük aşktır. Mutlu yıllar sevgilim

Paylaş (1)

Bu güzel günde de yanımda olduğun için sana minnettarım, şunu bil ki ben ne kadar zaman geçerse geçsin senin sevgine muhtacım. Mutlu yıllar sevgilim.

Paylaş (0)

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Paylaş (0)

Sen sevginin en güzel hali, mutluluğun vücut bulmuşu. Sen gözlerimin her an aradığı, zorlanmadan çıktığımsın engelli her yokuşu. Sen benim biricik sevgilim, dünyamın ışıklarla doluşu. İyi ki seninleyim, keşkesiz bir yeni yıl için yine gülsene bana doğru. Mutlu yıllar aşkım!

Paylaş (0)

Yeni yıl her şeyi yenilesin. Bir sen eskisi gibi kal bir tanem. Mutlu senelere

16 oy, Ortalama : 4,44/5
Yorumlar01.01.201914:57:05

Serkan

Hiç bitmesin bu sevda, geçip gitsin bütün yıllar bir tek sen kal yanımda Smile

(0) (0)Cevap Yaz