Sevgiliye Güzel Sözler, Aşk Sözleri ve Mesajlar

Sevgiliye Güzel Sözler, Aşk Sözleri ve Mesajlar 27 Resim Mevcut 7338 Kez Görüntülendi

İnsanların duygularını dile getirebilmeleri her zaman kolaylıkla gerçekleşebilen şeyler değildir. Bu nedenden ötürü hitap ve yazım konusunda hazır olan sözlere ihtiyaçlar duyulmaktadır. Resimli sevgiliye güzel sözler sayesinde duyguların daha rahat ifadesi mümkün olmaktadır.

Kız ya da erkek arkadaşlar için bulunan sözler kimi zaman yıl dönemlerinde kimi zaman ise doğum günlerinde kullanılmaktadır. Ancak bir insanın sevgisini belli ifade etmek için her daim özel bir güne ihtiyacı bulunmamaktadır. Bu nedenden ötürü ortada herhangi bir sebep yokken; ‘Sonra gülüşün geldi aklıma… İyi ki seni sevmişim…’ demek bile ikili ilişkilerde aradaki bağı kuvvetlendirebilmektedir.

Sevgiliye aşk sözlerikapsamında en çok kullanılanlardan biri de ‘Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılım hatırına sende kalayım.’ vardır. Sevgiliye sarf edilen güzel sözler ve iletilen mesajlar aynı zamanda ikili ilişkilerin daima canlı kalmasını da sağlamaktadır. Bu sayede ilgisizlikten ötürü yaşanan ayrılıklar ya da dargınlıklar küçük sürprizler sayesinde artık görülmeyecektir.;

Paylaş (1)

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşkımsın.

Paylaş (2)

Birine verilecek değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Ama sakın aynaya bakma.

Paylaş (4)

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun. Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun.

Paylaş (1)

Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzeli de sende sevgilim.

Paylaş (0)

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

Paylaş (0)

Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını, sen güllerden güzelsin. Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin. Gülüm sen her şeye değersin.

Paylaş (1)

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Paylaş (0)

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Paylaş (0)

Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

Paylaş (1)

Mutluluk bir yüz olsa senin yüzün olur, Sevinç bir el olsa senin ellerin olur, Huzur bir göz olsa senin gözlerin olur. Sonsuzluk bir insan olsa sen olursun sevgilim.

Paylaş (0)

Sen benim her şeyim, dünüm, bugünüm ve geleceğim... Tüm hayallerime ulaşmam için senin ellerine ihtiyacım var. Elimi sımsıkı tut ve bu yolları son nefesimize kadar birlikte aşalım.

Paylaş (2)

Kocaman gülümsüyorum dünyaya, arkasında sen varsın gülücüklerimin. Varsın diye cümlelerim aşk dolu, varsın diye günaydınlarım şenlikli ve varsın diye düşüncelerim gökkuşağı barındırıyor.

Paylaş (1)

Kokun cennet bundan bahsetmiş miydim? Boynunda yaşamak istiyorum. Biri buna itiraz edecek olursa şayet; reddederim tüm evreni.

Paylaş (2)

Verdiğim son nefese kadar ellerim ellerinde, gözlerim gözlerinde ve sevgin tam kalbimin üzerinde olacak.

Paylaş (1)

Ey gönül! Sen de haklısın, rüzgârda dağılan saçlarını, gülerken kısılan gözlerini, mutlulukla dans eden kalbini görürken nasıl daha fazla sevmek için çabalamam ben?

Paylaş (1)

Sen yoksan eksik, sen varsan fazlasıyla tamamım. Seninle beraberken aşamayacağımız engel, geçemeyeceğimiz güçlük, sevemeyeceğimiz dünya yok hep yanımda ol.

Paylaş (0)

Sevgili güzel göz her saniyen benim yanımda benim omzuma dayanarak geçsin. Ellerin ellerimden ayrılmasın yeter başka bir şey istemem.

Paylaş (0)

Yüzüne baktıkça içim eriyor sevgilim. Bir insan bana nasıl bu kadar güzel bakabilir? Hele bir gülümseyişin var dünyada başka kimsede yok.

Paylaş (0)

Hayatın ikilemi vardır benim için, arası yok. Ya seninle yaşayacağım bir ömür ya da yok olsun tüm dünya.

Paylaş (1)

Özlemden yanmak neymiş sendeyken öğrendim sevgilim. Fazla uzaklığa gerek yok ellerin benden azıcık uzak kalsa özlüyorum ellerini.

Paylaş (0)

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Paylaş (1)

Hadi uyu sevgilim, daha büyüyüp anne olacaksın

Paylaş (0)

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ömrüm olur musun?

Paylaş (0)

Gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun

Paylaş (0)

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Paylaş (0)

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp Aşk Olsun dediğinde, Keşke demek için can atıyordum.

Paylaş (0)

Ey Gönlümün sol yarısı, Aklıma koydum seni, aklım almadı. Yüreğime bıraktım, sana doymadı.

Sevgili İçin En Anlamlı Sözler

Sevgili için güzel sözler sarf etmek özellikle bizim toplumlumuzda erkekler açısından her zaman yapılan işlerden değildir. Ancak erkekler bir kısa mesajla bile gönderebilecekleri aşk sözleri ile sevgililerini ile ilişkilerini daha kuvvetlendirebilmektedir.

Bunun yanı sıra artık erkeklerin ben güzel söz bilmiyorum gibi bahaneleri de bulunmamaktadır. Çünkü günümüzde; ‘Ey Sevgili! Aşkına kanmaya muhtaç olan bir yürek bekler seni, yıldızlı akşamlarda.’ veyahut ‘ Adın dilimden dökülen en güzel şiir, ömrüm boyunca dilimden düşmeyecek.’ gibi hazır mesajlar bulmak oldukça kolaydır.

Resimli sevgiliye güzel sözleraynı zamanda verilen hediyelerin yanına da iliştirilebilmektedir. Özel günlerde verilen hediyeler bazı anlarda üzerlerinde yazan notlar sayesinde ölümsüz hale gelebilmektedir. Bu nedenden ötürü incelikli düşünerek alınan bir hediyeye ‘Keşke sana senin kadar güzel bir hediye alabilsem.’ tarzında bir mesaj yazmak alınan maddi hediyeye bir de manevi anlam kazandırmaktadır bu yüzden özellikle erkekler için manalı aşk sözleri oldukça büyük bir nimettir. Üstelik eski sevgiliye de gönderilebilecek mahiyette olan resimli sözler bir barışma sinyali olarak da algılanabilmektedir.

9 oy, Ortalama : 4,22/5
Yorumlar01.01.201922:00:26

Deniz

Seni hiç unutmayacağım, hep benimle sağlığımla, duygularımla oynadın, senin defterini kapatıp bi kenara koyacağım ve sonradan hepsinin üzerini ezeceğim

(0) (0)Cevap Yaz