Resimli Kısa Aşk Mesajları ve Sözler

Resimli Kısa Aşk Mesajları ve Sözler 17 Resim Mevcut 454 Kez Görüntülendi

Aşk; Arapça bir kelimedir. Kelimenin anlamı çok sevmek olduğu gibi aynı zamanda sarmaşık anlamına da gelmektedir. Aşk’ın durumu da bu durumu özetlemektedir. Âşık olan insan gerçekten bir sarmaşık gibi sevdiği kişiye dolanmak istemektedir. Âşık bazen içinde bulunan duyguları sevdiğine yani maşukuna söylemek ister yalnız bunun için aşkını ifade edecek kelimeler bulamamaktadır.

Sevgililerine kısa ve özlü aşk mesajı atmak isteyen kişilerin de dillerine herhangi bir söz gelememektedir. Bunun için internet üzerinde Resimli kısa aşk mesajları ve sözleri gibi aramalar yapmaktadır. Sitemizde yer alan bu mesajlar insanların birbirlerine mesaj göndermelerini ve mutlu etmelerini sağlamaktadır. Şiirlerden, şarkılardan bazen bir film repliğinden seçilmiş olan bu cümlelerle insanlar aşklarını dile getirerek sevdiklerini mutlu edebilmektedir.

Aşklarını sevdiklerine en özel cümle ve kelimelerle ifade etmek isteyen kimseler sitemizde yer alan bu mesajları kullanabilmektedir. Bu mesajlar sevdiklerinizin kalplerini ısıtarak hem onları hem de sizi mutlu etmektedir. Onlar bu hoş ve güzel kısa aşk sözleri ni duyarak mutlu olup gülümsemektedir. Siz de bu gülümsemeyi görerek mutlu olabilirsiniz.

İsterseniz duygusal mesajlar sayfamıza veya hüzünlü sözler sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Paylaş (0)

Bir gülüşüne bu hayatımı feda ederim.

Paylaş (0)

Sen özlenecek en güzel şeysin.

Paylaş (0)

Aşk delilikse biz delinin delisiyiz.

Paylaş (0)

Yalansan yalanı severim elimde değil.

Paylaş (0)

Gülümse biraz ilaç alacak param yok çünkü.

Paylaş (0)

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

Paylaş (0)

Ölümü boş ver kefenim sen kokacak mı onu söyle?

Paylaş (0)

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

Paylaş (0)

Senin kavga etmeyi başkasıyla gülmeye değişmem.

Paylaş (0)

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim balık olurdum.

Paylaş (0)

Yanıma gelmediğinde rüyalarıma beklerim.

Paylaş (0)

Üşüdüysen söyle sevgilim. Seni bir kat daha seveyim.

Paylaş (0)

Bana yüzünü dönme gece oluyor sanıyorum.

Paylaş (0)

Derdimin dermanı sensin. Bana bir duanın amini gerek.

Paylaş (0)

Alıp kırsalar kalemimi kanımla yazarım seni sevdiğimi

Paylaş (0)

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Paylaş (0)

Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme… Yanıma gel mevzu kalbimde!

Resimli Kısa Aşk Mesajları ve Sözleri

Âşık insan cesur olur derler, âşık olan insan cesur olmasına rağmen maşukuna söyleyecek bir sözü olamamaktadır. Bazen sözlerini sadece gözleriyle anlatmaktadır. Âşıklara yol göstermek için ve sevdiklerine birkaç cümle de olsun söylemeleri için sitemizde yer alan mesajlar bulunmaktadır.

Sevdikleri kimselere aşk cümleleri söyleyerek kur yapmak isteyen kişiler bunun için güzel ve sevgi dolu ve duygularını ifade edebilecek mesajlar arayabilmektedir. Resimli kısa aşk mesajları ve sözleri de onların duygularını ifade etmesini sağlamaktadır. Aşk mesajlarını insanlar normal bir zamanda içlerinde kabaran aşkı söylemek için kullanabildikleri gibi özel bir günde de dile getirebilmektedir. Evlilik yıl dönümlerinde, doğum günlerinde, tanışma yıl dönümü gibi günlerde insanlar birbirlerine aşk mesajları gönderebilmektedir.

Sitemizde yer alan birbirinden anlamlı ve gönülleri okşayan aşk mesajları bu gibi günlerde sizlere yardımcı olabilmektedir. İnsanlar bu mesajları kullanıp sevdiklerinin gönüllerini okşama imkânına da sahip olabilmektedir. Siz de sitemizdeki birbirinden güzel aşk mesajlarını kullanarak sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

8 oy, Ortalama : 4,63/5