Resimli En Havalı, Cool Sözler ve Mesajlar

Resimli En Havalı, Cool Sözler ve Mesajlar 9 Resim Mevcut 849 Kez Görüntülendi

Havalı sözler insanların duygularını ifade eden sözlerdir. Böylece insanlar umursamazlıklarını dile getirip özgürlük duygularını açıklayabilmektedir. Havalı sözler arasında kimi zaman laf gönderici sözler de bulunmaktadır. Bu sözler sayesinde insanlar karşılarındaki kişilerin söz dahi söyleyememesini sağlayabilmektedir. Birisinin üzdüğü bir kişi üzüldüğünü belirtmek için bu cool havalı ve afili sözler den birini kullanarak laf gönderebilmektedir.

Havalı sözleri Instagram, Tumblr, Facebook, Twitter gibi sosyal medya adreslerinde paylaşmak isteyen kimseler de olabilmektedir. Bunun yanında bazıları da Whatsapp, Instagram, Facebook durumlarında bu afili sözleri paylaşabilmektedir. Bunun için Resimli Havalı sözler ve mesajlar diyerek arama yapan kullanıcılar sitemize ulaşabilmektedir. Eğer siz de şu an bu yazıyı arıyorsanız aynı aramayı yapmışsınızdır.

Havalı söz ile gönderim yapmak veya insanlara duygularını ifade etmek herkes için mümkün olmaktadır. İnsanlar özgür ruhludur ve bazen bu özgürlüklerini dile getirme isteğinde bulunmaktadır. Bu dile getirmede ise istedikleri cümleleri bazen kuramazlar. Havalı sözlerle insanlar cümlelerini söyleyerek kendi duygularını en iyi şekilde ifade etme durumuna da sahip olabilmektedir.

Paylaş (0)

Benim bu oyunda unuttuklarımı sen daha öğrenmedin bile.

Paylaş (3)

Bizde geri vites yok! Gerekirse ilerden döneriz.

Paylaş (2)

Yerinde söz söylemesini bilen özür dilemek zorunda kalmaz.

Paylaş (0)

Ayrılık eğer yazılmış ise o zaman sana veda etmek gerekir.

Paylaş (0)

Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır.

Paylaş (2)

Vazgeçilmezi getirin, ondan da vazgeçeyim

Paylaş (1)

Oyun bittiği zaman şahta piyonda alayınızda aynı kutuya girersiniz.

Paylaş (0)

Ya geç karşıma ortalığı sevginle inlet ya da çekil kenara adam gibi nasıl sevilir seyret.

Paylaş (0)

Tek nokta bitirir. Üç nokta devam ettirir. Ben iki noktayım ne yapacağım hiç belli olmaz.

Resimli Havalı Sözler ve Mesajlar

Bazı mesajlar insanlar tarafından onların duygularını en iyi ifade edecek şekilde olmaktadır. İnsanlar duygularını ifade ederken bazı cümleleri bulmak ve kelimeleri kullanmak istemektedir. Gizelimli havalı sözler ve mesajlar diye arama yapan kullanıcılar bu sözlere ulaşabilmektedir. Bu sözleri de sosyal medya üzerinden paylaşan kişiler ne kadar özgür olduklarını dile getirmiş olmaktadır.

Havalı sözler deyince sürekli laf gönderen cümleler olmamaktadır. Güzel çevresini hem güldüren hem de düşündüren sözler de havalı sözler arasında yer almaktadır. Bu sözler hoşa giden cümlelerden de oluşabilmektedir. Bazen bir sevgi sözcüğü de havalı bir cümleden oluşabilmektedir.

Sizler de sosyal medya adreslerinizde paylaşmak için havalı mesajlar arıyorsanız doğru adrese geldiniz demektedir. Sitemizde bazen şiirlerden bazen kitaplardan alıntılanmış yüzlerce havalı söz bulunmaktadır. Bunları özenle hazırladığımız resimlerle beraber de kullanmanız mümkün olmaktadır. Bu resimleri bilgisayarınıza veya telefonunuza sitemiz üzerinden kaydederek dilediğiniz sosyal medya adresinde paylaşabilirsiniz. Bu mesajlarla gerçekten havalı bir şekle bürünerek çevrenizde merak uyandıran internet jargonuyla cool bir kişi olabilirsiniz.

7 oy, Ortalama : 4,43/5