Resimli En Etkileyici Damar Sözler ve Mesajlar

Resimli En Etkileyici Damar Sözler ve Mesajlar 5 Resim Mevcut 311 Kez Görüntülendi

Söylenen sözler ancak karşı tarafa eti ettiğinde fayda sağlamaktadır. Bu neden yüzünden insanlar yeri geldiğinde en vurucu cümleleri kurmaktan çekinmemelidir. Aşkta ya da arkadaşlıkta kullanılabilen resimli damar sözler ve mesajlar duyguların anlatımında oldukça kolaylık sağlayan cümlelerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur.

Özenle seçilerek farklı şarkılar ya da içerikler arasından toplanan sözler sayesinde hem kapak niteliği taşıyan hem de kırgınlıkları beli eden mesajlar göndermek mümkündür. Damar olarak nitelendirilen mesajların resimli olarak tasarlanmaları sosyal medya paylaşımlarına da uygun olmalarını garantilememiştir.

Bireyler damar sözler ve mesajlar ı direkt SMS şeklinde de iletmek istedikleri kişilere gönderebilmektedir. Bu alanda “Beni kaybetmeyi başarını, asla kazanmak için uğraşmam!”, “Diğerlerine göre yaşarsan, kaç kurulunun olduğu önemlidir. Değerlerine göre yaşarsan nasıl bir duruşun olduğu önemlidir.” gibi sözlerin paylaşım oranları oldukça yüksektir.

En damar sözler birilerine gönderilmek yerine karizmatik bir profil oluşturulabilmesi için sosyal medya hesaplarındaki kişisel bilgiler bölümünde de herkese açık şekilde rahatlıkla yayımlanabilmektedir.

Paylaş (0)

Bazılarının içi paramparça olsa da Dışı sakin ve sessizdir; Anla ki karşında hakiki bir âşık var!

Paylaş (0)

Hatırı yoksa bunca yaşanmışlığın, Namı namert olsun geri kalanın.

Paylaş (0)

Bana âşık olduğu adamı anlattı uzun uzun, Ben de sevdiğim kızın ruhunu dinledim derin derin.

Paylaş (0)

İçimde kopardığın kıyameti bir bilebilseydin Mahşer gününü beklemezdin.

Paylaş (0)

Para mühim değil diyenlerin En mühim gördükleri hep çok paralıydı!

En Damar Sözler

Resimli damar sözler ve mesajlar çoğunlukla dillerden düşmeyen ve damar olarak bilinen duygu yüklü şarkılardan alınmaktadır. Durum böyle olunca mesajların yüreklere daha çok dokunması sağlanmaktadır. Hayatlarında damar ya da arabesk olan şarklıların yeri büyük olan bireyler bu tip sözler karşılarındakileri de etkileyebilmektedir. Bazı durumlarda ise damar sözlerin paylaşımı sadece içinde bulunulan duyguların paylaşılmak isteğinden ileri gelmektedir.

Sosyal medya hesaplarının yaygın olarak kullanılması ve artık internet erişimlerinin eskiye göre daha kolay elde edilmesi, damar söz paylaşım miktarlarının artmasını sağlamıştır. Günümüzde en damar sözler in paylaşımları için tüm sosyal medya hesapları uygun yöntemler sunabilmektedir. Bu sayede sevgililere ya da eski sevgililere mesaj içeriği taşıyan damar mesajlar kısa sürede iletilebilmektedir.

“Benim aklıma gelip başkasına gittin!”, “Seni seviyorum diyen sözlere değil, senin için ağlayan gözlere inan!” denilen sevgililer bu mesajları net şekilde okuyabilmektedir. Damar mesajlar tercihlere göre aynı sözlerin resimler üzerine yazılması sonucunda ortaya çıkan dosyalar ile de aynı kalitede iletilip ilgili mecralarda paylaşılabilmektedir.

17 oy, Ortalama : 4,41/5