Resimli Ağır Sözler ve Mesajlar

Resimli Ağır Sözler ve Mesajlar 0 Resim Mevcut 218 Kez Görüntülendi

İnsanların hayatları ne yazık ki her zaman mükemmel gitmemektedir. Bireyler arkadaşlık ilişkilerinde ya da gönül ilişkilerinde zaman zaman sorunlar yaşayabilmektedir. Yüze karşı direkt olarak söylenemeyen bu sorunlar için de resimli ağır sözler ve mesajlar kullanılmaktadır. Kalp kırgınlıklarının ya da sıkıntıların giderilmesi için arama motorlarında ya da farklı sosyal medya platformlarında ağır sözler konusu hakkında araştırma yapan pek çok kişi bulunmaktadır.

Kişiler sosyal medya hesaplarından; “Sevdiğini delice seven kişi pervane gibi özeler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın bütün işi masal anlatmaktır.” diyen biri aslında kalbinden geçenleri de oldukça iğneleyici şekilde anlatmış olmaktadır. Ağır mesajlar hayal kırıklıklarını da anlatmak için birebirdir.

Üstelik etkileyici ağır mesajlar a yapılan resim eklentileri; “Ne zaman mutlu olmaya kalksam, otur diyor yalnızlığım.” şeklinde ifade edilen bir sözdeki çekiciliği ve duygu anlatım yoğunluğunun derecesini de değiştirmektedir. Ağır mesaj ve sözlerin resimli şekilde düzenlenmesinin paylaşımları kolaylaştırması gibi ek bir avantajının bulunduğunu söylemek de mümkündür.

Kaliteli Ağır Mesajlar

Sözler kimi zaman duydu anlatımlarında en tehlikeli silahlardan bile daha can yakıcı olabilmektedir. Üstelik resimli ağır sözler duygu anlatımlarında nokta atışları yapılmasını sağlayarak karşı tarafların mesajları net şekilde almalarını sağlamaktadır. En ağır mesajların adresleri olarak genelde en sevilenler gösterilmektedir. Çünkü insanlar genellikle en çok değer verdiklerinin yaptıkları hareketler neticesinde üzülmektedir.

Yapılan hataların affı olmadığında ya da kalp kırıklıklarının büyük olduğu durumlarda; “İpini koparıp da yanımdan ayrılan köpeği tekrar kapıma bağlamam!”, “Vereceğimiz değeri hak ettiğinden emin olabilsek, önüne dünyaları sereceğiz de, hangi maskenin altında kim var belli değil!” paylaşımları yapmak karşı tarafın pişman olmasını sağlayabilmektedir. İçeriklerin paylaşımlarının daha pratik hale gelebilmesi için artık resimli ağır sözler seviliye daha popüler hale gelmiştir.

Kullanıcılar resimli mesajları sadece sosyal medya hesaplarından değil akıllı cihazlarından da paylaşabilmektedir. Mesajlaşma uygulamalarının kişisel iletilerine de direkt olarak yazılabilen mesajlar sayesinde en kapak sözlerin yerine ulaştığından emin olmak garantilenmektedir. Böylece alınan kararların arkasında durmak da mümkün olmaktadır.

24 oy, Ortalama : 4,17/5