Resimli Ağır Abi Sözleri ve Mesajları

Resimli Ağır Abi Sözleri ve Mesajları 13 Resim Mevcut 4001 Kez Görüntülendi

İnsanlar bazen şiddetli duygulara sahip olabilmektedir. Bu duygularını da internet üzerinde yer alan ağır sözlerle ifade edebilmektedir. İnsanlar gururlarını korumak için karşılarındaki insanlara da gözdağı vermek için bazı sözler kullanabilmektedir. Bu sözler kimi zaman gönderme de taşıyabilmektedir. Sitemizde yer alan Resimli Ağır Abi Sözleri ve Mesajları da tam da bu duyguları ifade etmek için kullanılabilmektedir. Bu sözleri Instagram, Facebook, Tumblr, Twitter gibi sosyal medya adreslerinde paylaşan kişiler aynı zamanda duygularını Whatsapp, Instagram ve Facebook durumlarında da ifade edebilmektedir.

Genel olarak ağır ortamlarda bulunan kişilerin tercih ettiği bu sözler onların duygularını ifade edebilmektedir. Bu sözler Ezel, Çukur, Kurtlar Vadisi sözleri gibi film ve dizilerden seçilmiş sözler olduğu gibi şarkı içlerinde ve şiirlerde geçen sözler de olabilmektedir. Kendilerinden emin olduklarını ve kendilerine ve dostlarına güvendiklerini belirtmek isteyen kişiler buna uygun sözler ve cümleler paylaşabilmektedir. Bu cümleler insanların düşmanlarına karşı durduklarını ve onlardan korkmadıklarını da gösteren cümleler olmaktadır.

Paylaş (0)

Benim gözüm karadır sevdiğime değer veririm değer verdiğimi severim, sen benim değerimi bilmedin şimdi sokak köşelerinde değer ara kendine değersiz insan!

Paylaş (1)

Hani derler ya “Bir konuşursam derinden, yer oynar yerinden.” Ben onlardan değilim, Konuşursam derinden, kimse kalkamaz yerinden.

Paylaş (0)

Herkes kaybettiği kadar içecekse eğer.! O masadan en son ben kalkarım.

Paylaş (2)

Kimine göre yalanım kimine göre kralım ben adamına göre adamım.

Paylaş (1)

Gölgene lafım yok o da seni adam sanıp peşinden geliyor.

Paylaş (1)

Delikanlılık belinde taşıdığın silah değil bedeninde taşıdığın yürektedir.

Paylaş (1)

Hayatta edindiğim tecrübeler yediğim kazıkların toplamıdır.

Paylaş (2)

İki arada bir derede kalmadı hiç gönlüm ya sevdim ya sildim.

Paylaş (1)

Aslan'ıda evinde ASLAN bekler.

Paylaş (1)

Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin! Sevmeyi bilmeyen aşk acısı ne bilsin.

Paylaş (1)

Varsın olmasın hayatta her istediğimiz biz olana elhamdülillah olmayana eyvallah deriz.

Paylaş (1)

Bir kadını mutlu etmek için dost gibi dertleş baba gibi koru adam gibi sev.

Paylaş (1)

Siz sokakların efendisi sandığınız semtlerin çocuklarısınız bizler sizlere bağışladık o sokakları.

Resimli Ağır Abi Sözleri ve Mesajları

Resimli Ağır Abi Sözleri Facebook arıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Eğer bir filmde veya dizide yada Orhan Gencebay, Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur şarkılarında geçen bir sözün ne olduğunu merak ediyorsanız bu platformda onu bulmanız mümkün olabilecektir.

İnsan içindeki gururu bazen karşı tarafa belirtmek istemektedir. Ağır abi sözleri olarak da geçen bu sözleri paylaşan kişiler kendilerinin gücünü de karşı tarafa bildirmektedir. Eğlenceden uzak duran, ağır abi olarak gezen ve sürekli çevresini ve arkadaşlarını düşünen insanlar da dertlenip bir duyguya sahip olabilmektedir. Bunun için de bu sözleri kullanarak kendilerini sunmak istemektedir. Ağır abi sözleri olarak da geçen bu sözler insanların duygularını en iyi şekilde ifade etmesini sağlamaktadır. Sosyal medyanın gücünü kullanan bu kişiler bu sözleri hesaplarında paylaşabilmektedir. Paylaştıkları sözlerle kendilerini ifade eden kullanıcılar çevresine güven düşmanına korku verebilmektedir.

Ağır abi sözleri gibi cümleler genelde afili kelimelerden oluşmaktadır. Bu sözlerin içerisinde ayrı bir edebiyat bulunmaktadır. Arabesk kelimelerle de süslenen bu cümleler insanların duygularını ifade etmesi için bir cevher niteliğinde olmaktadır.

19 oy, Ortalama : 4,26/5